Logo Dr.Marcus
home


Dr.Marcus International sponsorem pierwszoligowego zespołu piłkarzy ręcznych MKS Handball Kalisz

Autor: Dr.Marcus | 07-12-2016 / 09:23 wersja txt     

Dr.Marcus - kaliski producent odświeżaczy i kosmetyków samochodowych oferujący najwyższej jakości produkty na ternie całego kraju i poza granicami - wspiera pierwszoligowy zespół piłki ręcznej MKS Handball Kalisz w sezonie 2016/2017. Reklamy i logo Dr.Marcus można zobaczyć na strojach szczypiornistów oraz na hali widowiskowo-sportowej Arena Kalisz przy ulicy Hanki Sawickiej, na której swoje mecze rozgrywa kaliski zespół. 

 

Szczypiorniści kaliskiego MKS-u są jedną z rewelacji rozgrywek pierwszej ligi, bezpośredniego zaplecza PGNIG Superliga. Od obecnego sezonu zespół prowadzony jest przez bardzo doświadczonego Bartłomieja Jaszkę, wielokrotnego reprezentanta Polski na pozycji rozgrywającego. Włodarze klubu wraz z nowym trenerem zakładają budowę mocnego, stabilnego zespołu. To że są na dobrej drodze do realizacji tego celu widać już po osiąganych wynikach sportowych. MKS Handball Kaliszzajmuje trzecie miejsce w tabeli grupy B. Ostatnie sukcesy przyciągnęły uwagę mediów i rozgrzały nadzieję kibiców.

 


Michał Jackowski, Dyrektor Operacyjny Dr.Marcus International: Nasza firma od samego początku swojej działalności wspomaga liczne inicjatywy lokalne. Teraz przyszła pora na sponsoring piłkarzy ręcznych MKS Handball Kalisz. Wierzymy, że będą oni dostarczać kibicom wielu emocji i cieszymy się, że Dr.Marcus jako firma produkująca i działająca w Kaliszu może wspierać miejscowy klub sportowy.

 

Dr.Marcus International to obecnie krajowy leader w produkcji samochodowych odświeżaczy powietrza. Gama produktów liczy niemal 200 pozycji i jest eksportowana do ponad 50 krajów na całym świecie. W mijającym roku linie zapachów Dr.Marcus i Senso były prezentowane podczas: Motor Show w Poznaniu, Moto Show w Krakowie, na targach Automechanika w Buenos Aires, Dubaju i Frankfurcie a także Inter Auto w Moskwie.