Logo Dr.Marcus
home


Dr.Marcus na Motor Show 2017

Autor: Dr.Marcus | 05-04-2017 / 15:46 wersja txt     

 

Firma Dr.Marcus International - polski producent odświeżaczy samochodowych – zaprezentuje w Poznaniu swojego  show cara - amerykańskiego roadstera Plymouth Prowler.

 

Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska nr 6 w pawilonie 5A podczas tegorocznej edycji Motor Show na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Impreza rozpoczyna się w czwartek, 6 kwietnia (Press Day) i potrwa do niedzieli, 9 kwietnia. Ekspozycja czynna będzie w godzinach od 10.00 do 18.00.

 

 

Plymouth Prowler, produkowany w latach 1997-2002 jest napędzany 3,5 litrowym silnikiem benzynowym o mocy 257 KM,znanym z samochodów Chryslera. Maksymalna prędkość, jaką osiąga to 230km/h. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje mu zaledwie 5,9 s. Charakteryzuje go bardzo efektowna karoseria w stylu retro. Całości dopełniają odsłonięte koła oraz umieszczone z przodu elementy zawieszenia. Niektórzy uważają, że wyglądem i koncepcją konstrukcyjną samochód nawiązuje do takich klasyków jak Lotus Seven czy AC Cobra.

 

Zarówno wnętrze jak i nadwozie przeszło sporo zmian. Całą tapicerkę obszyto na nowo skórą i alcantarą. Przy okazji ten sam los spotkał deskę rozdzielczą, kierownicę, gałkę skrzyni biegów i wiele innych elementów. Część elementów plastikowych polakierowano w kolorze nadwozia. Odmieniło to wyraźnie charakter kabiny, nadając jej przy okazji zupełnie nowy wygląd.

                       

Firma Dr.Marcus International to wiodący producent odświeżaczy w naszym kraju. Ponad 17 letnie doświadczenie i eksport do niemal 50 krajów na całym świecie zaowocowały wysoką jakością produktów dostępnych w przystępnej cenie. Ich paleta jest na tyle szeroka iż z pewnością każdy kierowca odnajdzie wśród ponad 100 propozycji swój ulubiony zapach czy też kształt odświeżacza albo sposób jego zamocowania w aucie. Sukcesywnie powiększana jest także oferta kosmetyków samochodowych.