Logo Dr.Marcus
home


FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 

Gdzie mogę kupić wkłady zamienne do odświeżacza Dr. Marcus?

 


Wkłady wymienne można zakupić zarówno w większości super i hiper marketów, jak i na niektórych stacjach benzynowych oraz w sklepach motoryzacyjnych. To doskonała okazja, aby zaoszczędzić pieniądze, bowiem część odświeżacza, która stanowi mocowanie do kratki właściwie nie ulega zużyciu.

 

 

 

 

Do jakich odświeżaczy są dostępne wkłady wymienne?

 


Wkłady wymienne dostępne są do następujących odświeżaczy: Dr.Marcus Flower, Speaker, Harmony oraz Spark, Slim, Senso Regulated.

Jak poprawnie zainstalować odświeżacz Dr.Marcus w samochodzie?

 Z pewnością pomoże w tym załączona poniżej instrukcja obrazkowa. Zawsze należy pamiętać, aby odświeżacze z pojemnikiem szklanym montować tak, aby znajdowały się w pozycji pionowej. To samo dotyczy zapachów celulozowych. W przypadku odświeżaczy – zawieszek ważne jest też, aby powiesić je w taki sposób, aby nie przylegały do żadnych elementów wyposażenia wnętrza.

 

 

 

 

Gdzie produkowane są odświeżacze firmy Dr.Marcus?

 


Odświeżacze Dr.Marcus International są wytwarzane w Polsce, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kaliszu i zatrudniającym blisko 200 osób. Firma w przeszłości dwukrotnie otrzymała certyfikat konsumenckiego konkursu jakości produktów „Dobre, bo polskie". Dr.Marcus jest również laureatem X edycji szczebla regionalnego konkursu „Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej". Żaden z naszych produktów nie jest wytwarzany w Chinach.

 

 

 

 

Jestem alergikiem. Czy mogę stosować w swoim samochodzie odświeżacze Dr.Marcus?

 Wszystkie produkty firmy posiadają świadectwa jakości zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny. Poprawne użycie odświeżaczy firmy Dr.Marcus, zgodne z instrukcją, nie powinno wywołać żadnych negatywnych objawów zdrowotnych, nawet u osób z alergią.

 

 

 

 

 

Na jak długo wystarczają odświeżacze Dr.Marcus?

 Odświeżacze samochodowe Dr.Marcus charakteryzują się długim okresem użytkowania. Zachowują aromat do 45, a niektóre linie nawet do 65 dni. Dokładny czas użytkowania odświeżacza jest zależny od wielu czynników, m.in. od ustawień intensywności zapachu.


 

 

 

 

Gdzie kupić odświeżacze Dr.Marcus?

 

 

 

Odświeżacze Dr.Marcus są dostępne w szerokiej, ogólnopolskiej sieci dystrybucji - produkty Dr.Marcus można znaleźć zarówno w hiper i supermarketach oraz sklepach motoryzacyjnych. Dostępne są również na stacjach benzynowych.

 

 

 

 

 

Ja poprawnie zainstalować produkt na desce rozdzielczej?

 

W tym celu należy zapoznać się z umieszczoną na opakowaniu instrukcją obrazkową. Załączamy ją także tutaj. Wystarczy przestrzegać dwóch najważniejszych zasad: umieścić odświeżacz pionowo i wpiąć zgodnie z instrukcją klip do kratki wentylacyjnej.

Link do instrukcji

 

 

 

 

 

 

Gdzie powiesić w kabinie odświeżacz celulozowy?

 Tradycyjnie, najlepszymi miejscami są: uchwyt lusterka wstecznego i uchwyty do trzymania się pasażerów siedzących w drugim rzędzie kabiny. Są one umiejscowione w okolicach podsufitki.

 

 

 

 

 

Czy na sezon jesienno-zimowy firma Dr.Marcus szczególnie poleca wybrane odświeżacze powietrza?

 
W sezonie jesiennym i zimowym szczególnie polecamy odświeżacze o ciepłych, rozgrzewających aromatach. Dużą popularnością cieszy się zapach wanilii, który w ofercie Dr.Marcus występuje w niemal wszystkich liniach produktów.

 

 

 

 

Gdzie i w jaki sposób składać reklamacje dotyczące produktu? Co reklamacja powinna zawierać, żeby została szybko rozpatrzona?
Wszystkie reklamacje prosimy kierować na adres mailowy: drmarcus@dr-marcus.com lub listownie na adres firmy zamieszczony na podstronie kontakt. Dobrze jest załączyć zdjęcia wnętrza auta.

 

 

 

 

 

Na mojej desce rozdzielczej nie ma tradycyjnych kratek wentylacyjnych? Jakie zatem produkty możecie mi polecić?

 Polecamy produkty: Senso Deluxe, Senso Spray, Senso Arte a także Dr.Marcus Ecolo, Dr.Marcus Piccolo, Dr.Marcus Car Gel, Dr.Marcus Pump Spray , Dr.Marcus Pump Spray 75, Dr.Marcus Sonic, Dr.Marcus Twist,Dr.Marcus Funky Car oraz Dr.Marcus Fresh Bag ,Dr.Marcus Fresh Bag XXL i Dr.Marcus Aircan.

 

 

 

 

Czy firma Dr.Marcus wysyła darmowe próbki produktów?

 

Nie rozsyłamy darmowych próbek produktów. Oferujemy jedynie pełnowymiarowe odświeżacze, które często można otrzymać podczas sponsorowanych przez naszą firmę eventów czy na strefie serwisowej zespołu rajdowego Platinum Rally Team, którego Dr.Mracus jest sponsorem głównym. Nasze produkty można również wygrać w licznych konkursach organizowanych na oficjalnym fanpage'u firmy na Facebooku.

Link do fanpage'a Facebook

 

 

 

 

Co symbolizuje Dr.Marcusek - oficjalna maskotka firmy?

 Dr.Marcusek to rysunkowy doradca klienta. Jego zadaniem jest przekazywanie w lekki i przystępny sposób porad i informacji dotyczących eksploatacji samochodu oraz właściwości produktów firmy.

 

 

 

 

 

Jakie linie produktów firma oferuje klientom?

 

Oferta odświeżaczy samochodowych firmy obejmuje linie Senso i Dr.Marcus. Firma jest również producentem linii kosmetyków samochodowych Titanium oraz linii chemii samochodowej Pro. W ofercie Dr. Marcus International znajduje się 180 różnych produktów, dzięki czemu każdy użytkownik samochodu może dobrać odświeżacz o odpowiadającym mu kształcie i aromacie.

 

 

 

 

 

 

Jakie są najpopularniejsze zapachy wybierane przez polskich kierowców?

 Bardzo poplularnym zapachem wśród kierowców jest wanilia. Polacy zaopatrujący się w odświeżacze do swoich samochodów często sięgają po zapach bryzy morskiej (Ocean). Dużym uznaniem cieszą się także zapachy: New Car i Fresh Melon, Green Tea czy Coffee.

 

 

 

 

 

Chciałbym zostać dystrybutorem Państwa firmy. Do kogo powinienem zgłosić się w tej sprawie?

 W sprawie współpracy prosimy o kontaktmailowy z: drmarcus@dr-marcus.com

 

 

 

 

 

 

Czy Dr.Marcus ma w swojej ofercie odświeżacze w ekologicznej obudowie?

 Oczywiście, przykładem takiego odświeżacza jest Dr.Marcus Ecolo. Szklana buteleczka z drewnianym korkiem i skórzaną zawieszką występuję w wielu aromatyzacjach i z pewnością każdy znajdzie pośród nich cos dla siebie.

 

 

 

 

 

Które z zapachów oferowanych przez Dr.Marcus pozytywnie wpływają na koncentrację podczas jazdy samochodem?

 W ofercie firmy Dr.Mracus jest odświeżacz Ecolo o zapachu kawy. Jak pokazują badania, zapach kawy może istotnie poprawić komfort jazdy samochodem, gdyż wpływa pozytywnie na koncentrację i pobudza myślenie.

 

 

 

 

 

 

wersja txt   .pdf   Drukuj