Logo Dr.Marcus
home


Dr. Marcus International - informacje o firmie

 Dr. Marcus International siedziba firmy Kalisz ,Polska, producent Samochodowe odświeżacze powietrza


Firma Dr.Marcus International od blisko 20 lat specjalizuje się w produkcji odświeżaczy samochodowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości oferowanych produktów Dr.Marcus International jest dziś jednym z liderów rynku zapachów samochodowych w Polsce.

Oferta Dr.Marcus International

 

Firma Dr.Marcus International od ponad 10 lat specjalizuje się w produkcji odświeżaczy samochodowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości oferowanych produktów Dr.Marcus International jest dziś jednym z liderów rynku zapachów samochodowych w Polsce.
W ofercie Dr. Marcus International znajduje się 180 rożnych produktów, dzięki czemu każdy użytkownik samochodu może dobrać odświeżacz o odpowiadającym mu kształcie i aromacie. Oferta odświeżaczy samochodowych firmy obejmuje linie Senso i Dr.Marcus. Firma jest również producentem linii kosmetyków samochodowych Titanium. Produkty firmy są nieustannie udoskonalane. Nowe zapachy, opakowania czy zmiany w wyglądzie etykiet mają za zadanie sprostać rosnącym wymaganiom rynku i konsumentów.


flagi dr.marcusProdukty Dr.Marcus International są wytwarzane w Polsce, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kaliszu i zatrudniającym blisko 200 osób. Produkty firmy posiadają świadectwa jakości zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny. Odświeżacze samochodowe Dr.Marcus International obecne są na rynkach ponad 50 krajów całego świata: od Rosji, Ukrainy, Czech, Węgier, Ameryki Północnej i Południowej aż po Azję.

Firma dysponuje również ogólnopolską siecią dystrybucji - produkty Dr.Marcus można znaleźć zarówno w hiper i supermarketach, jak i w mniejszych, lokalnych sklepach. Dostępne są również na stacjach benzynowych.

Produkty firmy niejednokrotnie zyskały uznanie ekspertów oraz konsumentów, czego potwierdzeniem jest wiele nagród. Kolejno, w 2009 i 2010 roku Dr.Marcus został uhonorowany złotym Laurem Klienta w kategorii „Samochodowe odświeżacze powietrza". W 2012 roku firma Dr. Marcus została odznaczona prestiżową nagrodą "Gazele Biznesu", jednakże nie spoczęliśmy na "laurach" a wręcz przeciwnie, wytężyliśmy wysiłki i tym właśnie sposobem w 2014 roku nasza firma otrzymała "Grand Prix – Laur Konsumenta" oraz "Godło Najwyższa Jakość – Quality International".
Firma otrzymała również dwukrotnie certyfikat konsumenckiego konkursu jakości produktów „Dobre bo polskie" i nagrodę miesięcznika stacja benzynowa w kategorii „Kosmetyki i akcesoria samochodowe". Dr.Marcus jest również laureatem X edycji szczebla regionalnego konkursu „Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej". Od wielu lat firma prezentuje swoje produkty podczas najważniejszych imprez targowych w kraju i zagranicą. Historia logotypu firmy

Historia logotypu 1998, 2002, 2005, 2011, 2014, firmy Dr.Marcus International


Historia logotypu 2014 firmy Dr.Marcus International
wersja txt   .pdf   Drukuj