Logo Dr.Marcus
home


Nagrody i wyróżnienia

 

Dr.Marcus International została laureatem Godła Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI Produkt samochodowe odświeżacze powietrzaGodło Najwyższa Jakość Quality International 2016

Już po raz drugi firma Dr.Marcus International została laureatem Godła Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI Produkt – samochodowe odświeżacze powietrza. Organizatorzy: Forum Biznesu i Biznes Trendy realizują program konkursowy pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacji oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - Katedry Zarządzania Jakością.

 

Certyfikat ISO 9001:2008 dla Dr.Marcus InternationalCertyfikat ISO 9001:2008 dla Dr.Marcus International

Firma Dr.Marcus International otrzymała w roku 2015 Certyfikat ISO 9001:2008 wydany przez Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania Polskiego Rejestru Statków S.A. dotyczący Systemu Zarządzania Jakością związaną z produkcją, projektowanie i konfekcjonowaniem samochodowych odświeżaczy powietrza.

Certyfikat ważny jest do 9 listopada 2018 i potwierdza tym samym iż firma Dr.Marcus International działa zgodnie z najwyższymi międzynarodowym standardami funkcjonowania przedsiębiorstw. Jej produkty spełniają wysokie wymagania klientów na całym świecie, a producent gwarantuje ich wysoką jakość i powtarzalność.

 

 

 

Godło Najwyższa Jakość Quality International 2014Godło Najwyższa Jakość Quality International 2014

 

Godło Najwyższa Jakość Quality International zostało przyznane firmie Dr.Marcus w 2014. Tym samym po raz kolejny potwierdzono wysoką jakość naszych produktów. Ogólnopolski program konkursowy, realizowany jest pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Jego inicjatorem są: Forum Biznesu i Biznes Trendy.

 

Grand Prix Laur Konsumenta 2014 dla Dr.MarcusGrand Prix Laur Konsumenta 2014

 

Firma Dr.Marcus International otrzymała w styczniu 2014 nagrodę Grand Prix Laur Konsumenta. To ogólnopolski plebiscyt najlepszych marek i wyznacznik najpopularniejszych z nich na rynku. Otrzymanie Godła Grand Prix Laur Konsumenta to najwyższe wyróżnienie dla firmy i potwierdzenie postrzegania jej produktów przez klientów, jako wyrobów godnych zaufania. 

gazela biznesuGazele Biznesu 2012

 

Gazele Biznesu to prestiżowy ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Firma Dr.Marcus International została laureatem konkursu w roku 2012.

 

Autorzy rankingu nagradzają firmy, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.

 

Ranking Gazele Biznesu co roku przygotowuje dziennik ekonomiczny "Pulsu Biznesu", a jego celem jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

 

Dobre bo polskieZłote Godło - Laur Klienta

 

Dr.Marcus International został nagrodzony złotym godłem ogólnopolskiego konkursu Laur Klienta 2010 w kategorii samochodowych odświeżaczy powietrza.

 

Jest to wyróżnienie przyznane głosami polskich konsumentów, które potwierdziły, że produkty oferowane przez firmę Dr.Marcus są liderami w swojej kategorii. 

Dobre bo polskie

Złoty Laur Klienta

 

Laur Klienta to największy ogólnopolski konkurs konsumencki, który wyłania każdego roku najpopularniejsze produkty i marki w wielu kategoriach.

 

Daje on odpowiedź, które produkty i usługi są najpopularniejsze i cieszą się największym zaufaniem klientów.

 

W 2009 roku firma Dr.Marcus International otrzymała wyróżnienie w kategorii samochodowych odświeżaczy powietrza.

Dobre bo polskie

Stacja Benzynowa


Profesjonalny miesięcznik „Stacja Benzynowa" skierowany do branży paliwowej wyróżnił produkty oferowane przez Dr.Marcus International w kategorii „Kosmetyki i akcesoria samochodowe". 

Dobre bo polskie

Konsumencki konkurs jakości produktów „Najlepsze w Polsce" -The Best in Poland"

 

„Najlepsze w Polsce" – „The Best in Poland" to Konsumencki Konkurs Jakości Usług z wieloletnią tradycją promujący firmy i produkty uznane przez konsumentów za najbardziej wiarygodne.

 

Godło „Najlepsze w Polsce" jest usankcjonowane przez Komisję Europejską, jest ono gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług i najwyższej jakości obsługi klienta.

Dobre bo polskie

Konsumencki konkurs jakości produktów

„Dobre bo polskie".

 

Firma Dr.Marcus International otrzymała prawo oznaczania swoich produktów godłem „Dobre, bo polskie" organizowanym przez Wielkopolską Fundację Żywnościową.

 

W konkursie zwycięzców typują sami konsumenci, czyli osoby które same na co dzień kupują i używają nagradzane produkty.

 

Nagrody przyznawane są za najwyższą jakość produktów spełniających oczekiwania i wymagania klientów. 

Dobre bo polskie

Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej.

 

Firma Dr.Marcus International jest laureatem regionalnego szczebla konkursu „Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" organizowanej przez oddział Państwowej Inspekcji Pracy.

 

Celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i ochrony pracy, w tym inspirowanie firm do tworzenia bezpiecznych i ergonomicznych miejsc pracy.

 

 

 

 

 

wersja txt   .pdf   Drukuj